Tutaj jesteś: W Sieci Opinii » Kamera w sieci

Kamera w sieci

Łukasz Warzecha: Donald Tusk. Prawie jak Józef Cyrankiewicz

Antoni Trzmiel 12-10-2012, ostatnia aktualizacja 12-10-2012 12:20

fot. Marek ObremskiFotorzepa

Zdaniem publicysty, który współpracuje m.in. z "Rzeczpospolitą", jest podobieństwo między dzisiejszą retoryką premiera Donalda Tuska, a tą reprezentowaną przez jego poprzednika 29 czerwca 1956 r.

Łukasz Warzecha odsyła do tego filmu:

 

Mhm –jeśli istotnie analogia jest słuszna, to na Nowy Rok będziemy mieli… polski październik. Kolejny. A "Starucha" niczym tow. Wiesława, niedługo wypuszczą.

 

UP-DATE. Warzecha dla Fronda.pl:

Mój ulubiony fragment przemówienia był wtedy jak premier niczym Towarzysz Wiesław stanął na trybunie i powiedział, że wszyscy, którzy się uchylają będą ścigani przez organy państwa.

Podsumowując expose, jest to stek obietnic z których 80 proc. nie ma możliwości na spełnienie. Bardzo desperacki rzut na taśmę. Nastąpi sondażowe odbicie Platformy, na 3-4 punkty przewagi, ale będzie to mocno ograniczone w czasie. Kolejne miesiące pokażą jednak, że ten efekt expose okazał się bardzo słaby

Przeczytaj więcej o:  Donald Tusk , expose , łukasz warzecha

Rzeczpospolita OnLine
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Komentowane
na ostro
Czytane
na gorąco

Zauważyłem też fenomen. Drogi są coraz gorsze, ale na ulicach pojawiły się fotoradary. Polacy mają być kontrolowani w każdym miejscu. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować wszystkich bez wyjątku. To jest filozofia PiS. Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi.

Donald Tusk w 2007 r. za "Gazeta Wyborcza"
common