Tutaj jesteś: W Sieci Opinii » Kamera w sieci

Kamera w sieci

Teresa Torańska o ekshumacjach: Lubimy wykopki

Antoni Trzmiel 11-10-2012, ostatnia aktualizacja 11-10-2012 16:15

W Sieci Opinii

Co Teresa Torańska powiedziała w Telewizji Polskiej? Co chciała powiedzieć żonie ofiary katastrofy smoleńskiej? A co powiedziała marszałek Ewie Kopacz?

 

My zaś nie mamy już nic do dodania.

W ogóle nie mamy nic do powiedzenia Teresie Torańskiej.

Bo skoro mówić można już zupełnie wszystko – wolimy milczeć. Zachować resztki człowieczeństwa.

Lepiej milczeć niż krakać jak wrony, które nie zauważają, że są nie tyle "hienami roku", dekady, ale także stają się  "hienami cmentarnymi".

Źródło: wpolityce.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Komentowane
na ostro
Czytane
na gorąco

Zauważyłem też fenomen. Drogi są coraz gorsze, ale na ulicach pojawiły się fotoradary. Polacy mają być kontrolowani w każdym miejscu. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować wszystkich bez wyjątku. To jest filozofia PiS. Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi.

Donald Tusk w 2007 r. za "Gazeta Wyborcza"
common