Tutaj jesteś: W Sieci Opinii » Kamera w sieci

Kamera w sieci

Kibice we Wrocławiu złożyli hołd powstańcom Warszawy

Antoni Trzmiel 02-08-2012, ostatnia aktualizacja 02-08-2012 11:39

W Sieci Opinii

1 sierpnia Polska pamiętała. Nie zawiedli kibice. Jak pisze bloger Rybitzky w salonie24.pl - w 17. minucie meczu ze szwedzkim Helsingbors kibice Śląska zaprezentowali wspaniałą oprawę poświęconą Powstaniu Warszawskiemu

Niech mówią, że klęska, że czcić nie należy, Śląsk Wrocław jest dumny z powstańczych żołnierzy!

Bloger przypomina także, że takiej oprawy nie mogło być 1 sierpnia… w samej Warszawie:

Podczas towarzyskiego meczu Legii z Borussią w niedzielę doszło do skandalicznej sytuacji. Kibice zamierzali uczcić nadchodząca rocznicę Powstania wielkim banerem (80 x 4 m) z napisem „Powstańcom chwała, Warszawa nie zapomni”). Klubowi ochroniarze nie w pozwoli na rozwinięcie banneru, motywując to zakazem nałożonym przez wojewodę i policję. Potem Legia wydała dosyć żałosne oświadczenie, w którym próbowała tłumaczyć się z incydentu.

Źródło: salon24.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Komentowane
na ostro
Czytane
na gorąco

Zauważyłem też fenomen. Drogi są coraz gorsze, ale na ulicach pojawiły się fotoradary. Polacy mają być kontrolowani w każdym miejscu. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować wszystkich bez wyjątku. To jest filozofia PiS. Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi.

Donald Tusk w 2007 r. za "Gazeta Wyborcza"
common