Tutaj jesteś: W Sieci Opinii » Kamera w sieci

Kamera w sieci

Igrzyska wstydu, czyli PO odpowiada głupim za prostackie

Oskar Górzyński 28-03-2014, ostatnia aktualizacja 28-03-2014 17:16

Nowy spot Platformy, czyli wyborczej piaskownicy ciąg dalszy

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy pierwszą rundę spotów wyborczych w kampanii do europarlamentu. Zwycięzcy nie było: wszystkie klipy nie tylko nie zachęcały, lecz wręcz zniechęcały do wybor. Co ciekawe jednak, tylko dwie partie - PiS i Twój Ruch- zdecydowały się na kampanię negatywną, przypominając odpowiednio wszystkie wpadki platformerskich kandydatów oraz grozę IV RP. Dziś do tego szacownego grona dołączyła Platforma Obywatelska, która odpowiedziała PiS-owi w tej samej, prostackiej konwencji, również strzelajac całą serią kul w płot. Oto efekt:

 

Czy Adam Hofman albo posłanka Pawłowicz kandydują w wyborach do Parlamentu Europejskiego? I co ma z tym wszystkim wspólnego transparent na jednym z marszów? I kogo właściwie ten spot miał przekonać? Dla porównania zobaczmy pierwowzór, czyli równie spot PiS-u

Jedno jednak trzeba przyznać: obie partie - i oba filmy - przynoszą sobie i nam wszystkim wstyd. Nie ma potrzeby się ścigać.

Przeczytaj więcej o:  kampania wyborcza , Parlament Europejski , spot PO

Źródło: YouTube
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Komentowane
na ostro
Czytane
na gorąco

Zauważyłem też fenomen. Drogi są coraz gorsze, ale na ulicach pojawiły się fotoradary. Polacy mają być kontrolowani w każdym miejscu. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować wszystkich bez wyjątku. To jest filozofia PiS. Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi.

Donald Tusk w 2007 r. za "Gazeta Wyborcza"
common