Tutaj jesteś: W Sieci Opinii » O tym się mówi

O tym się mówi

Polska polityka w czterech obrazkach

Oskar Górzyński 01-10-2014, ostatnia aktualizacja 01-10-2014 12:23
źródło: Fotorzepa
autor:

O dwóch takich, co ukradli show Ewie Kopacz

Mówią, że obraz mówi wart więcej niż tysiąc słów. Skoro tak, to zamierzam Was, drodzy czytelnicy,  równowartością co najmniej czterech tysięcy. Stanowią one odpowiedź na pytanie: co według niektórych "publikatorów", było najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia.

1.

2.

3.

4.

 

I tylko szkoda Ewy Kopacz. Okazuje się, że nawet 28 obietnic - nawet tak ciekawych jak finansowanie studentom nauki na zagranicznych uczelniach w zamian za 5 lat pracy w Polsce - nie jest w stanie przesłonić Najważniejszego.

Przeczytaj więcej o:  kaczyński , pojednanie , Tusk

W Sieci Opinii
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Komentowane
na ostro
Czytane
na gorąco

Zauważyłem też fenomen. Drogi są coraz gorsze, ale na ulicach pojawiły się fotoradary. Polacy mają być kontrolowani w każdym miejscu. Utrudnić ludziom życie do maksimum, a na końcu ich skontrolować wszystkich bez wyjątku. To jest filozofia PiS. Tylko facet który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi.

Donald Tusk w 2007 r. za "Gazeta Wyborcza"
common